Koordynator klastra


   CENTRUM KOOPERACJI RECYKLINGU
   – not for profit system sp. z o.o.

   ul. Wojciecha Bartosa Głowackiego 4A/15
   25-368 Kielce

tel kom .: + 48 533 649 605
   e-mail: biuro@klasterodpadowy.com


 

Biuro w Kielcach:

 Ul. Sienkiewicza 69/3, 25-002 KIELCE

tel kom .: +48 536 921 091


 

 Biuro w Warszawie:

 ul. Racjonalizacji 6/8 Bud B lok 9, 02-673 Warszawa  

tel.kom.: +48 536 921 060

e-mail: m.laskowska@klasterodpadowy.com


 

 

 Biuro w Lublinie:

ul Metalurgiczna 15c, 20-234 Lublin

tel.kom.: +48 536 955 573

e-mail: biuro@klasterodpadowy.com

Aktualności
01
mar
Giełda Recyklingu oraz Konferencja KGOIR - ZAPRASZAMY do Kielc na Targi EKOTECH 2018 więcej
08
maj
Szkolenie Nowe regulacje w systemie monitorowania drogowego przewozu towarów m.in. olejów odpadowych - Ustawa z 9 marca 2017 ” więcej

Logowanie
Email:
Hasło:

Partnerzy

http://www.klasterodpadowy.com/gfx/upload/targi/logo_klaster.jpg

Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu tworzą podmioty gospodarcze, jednostki badawczo-naukowe,instytutcje otoczenia binzesu, firmy doradcze oraz fundacje zajmująca się edukacją ekologiczną.

 

 

Trzon klastra stanowią firmy prowadzące działalność w zakresie zbierania, unieszkodliwiania przetwarzania, recyklingu i transportu wszelkiego rodzaju odpadów przemysłowych.

Główną specjalnością więszkości firm odpadowych jest przetwarzanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego m.in.: kineskopów i szkła pochodzącego z ich demontażu, zużytych kabli, wyeksploatowanego sprzętu komputerowego, telekomunikacyjnego, zużytych źródeł światła, sprzętu RTV i AGD z terenu całego kraju. Do Klastra należy także firma produkcyjna spoza branży odpadowej zajmująca się projektowaniem i produkcją, a także opróżnianiem z czynnika i demontażem urządzeń chłodniczych oraz firma zajmujaca się projektowaniem i produkcją urządzeń, konstrukcji i pojemników metalowych.


W skład Klastra wchodzą również dwa prestiżowe instytuty badawczo - naukowe prowadzące kompleksowe badania z zakresu szeroko rozumianej gospodarki surowcami mineralnymi - od pozyskania zasobów do zagospodarowania odpadów oraz ochrony środowiska, w tym gospodarowania odpadami i ich wykorzystania jako alternatywnych źródeł energii.